DomovHľadaťRegistráciaPrihlásenie

Share

Návod ako sťahovať z rapidshare.com !

Goto down 
AutorSpráva
7andy71
Admin
Admin
7andy71

Počet príspevkov : 149
Registration date : 24.06.2008

Návod ako sťahovať z rapidshare.com ! Empty
OdoslaťPredmet: Návod ako sťahovať z rapidshare.com !   Návod ako sťahovať z rapidshare.com ! EmptyUt august 10, 2010 2:05 am

Návod ako sťahovať z rapidshare.com ! Rslogo10

Ti,ktorí nevedia ako sa da sťahovať cez rapidshare tak tu majú návod dúfam,že porozumiete ...

Tak teda som úplny "začiatočník" a ako som surfoval po tomto fore tak ma zaujala hra FIFA 2010, ktorá sa da stiahnuť z tohto topicu:

kód:
http://andyho.slovakforum.net/forum-f12/topic-t7.htm

Je tam 27 odkazov na stránku z rapidshare.com (viac obrázok)

Návod ako sťahovať z rapidshare.com ! Bez_na10

Postup:

Krok 1: Označime link a vložíme do schránky napríklad pomocou ctrl+c. (viac obrázok)

Návod ako sťahovať z rapidshare.com ! Bez_na12

Krok 2: Link zo schránky vložíme do adresy v prehliadači pomocou tlačitok ctrl+v a stlačíme enter. (viac obrázok)

Návod ako sťahovať z rapidshare.com ! Bez_na13

Krok 3: Teraz se nám objaví stránka rapidshare.com, klikneme na tlačidlo "Free user". (viac obrázok)

Návod ako sťahovať z rapidshare.com ! Fifa_210

Krok 4: Nabehne nám dalšia stránka, kde sa odpočitáva čakacia doba, po ktorej bude súbor pripravený na stiahnutie. (viac obrázok)

Návod ako sťahovať z rapidshare.com ! Fifa_211

Krok 5: Počkáme až sa odpočíta čas. Po prečkaní časového limitu klikneme na tlačidlo "Download", ako je zvýraznené nižšie. (viac obrázok)

Návod ako sťahovať z rapidshare.com ! Fifa_212

Krok 6: Potom už len vyberiete, kam chcete daný súbor uložiť.

Upozornenie !!! Keď sťahujete z rapidshare ako "Free user" má to aj svoje nevýhody. 1. z najväčších je čakacia doba, ktorá Vás obmedzuje a hneď ako stiahnete daný súbor na rapidshare, musíte čakať určitú dobu (momentálne je to 15 minút) aby ste mohli stiahnuť ďalší súbor. Po čakacej dobe (15 minutách) už môžete stiahnuť súbor, ktorý ste chceli stiahnuť.

Návod ako sťahovať z rapidshare.com ! Fifa_213

Dúfam, že ste tomuto stručnému návodu pochopili ... Smile
Návrat hore Goto down
http://andyho.slovakforum.net

Návod ako sťahovať z rapidshare.com !
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Informácie :: Návod ako sťahovať !!-
Prejdi na: